Dietetyk

Jesteśmy tym
czym jemy

Ustalając swoją dietę ustalmy swój metabolizm wagę i tym samym znacznie lepsze samopoczucie! Indywidualnie skomponowany jadłospis jest kluczem do sukcesu jakim jest zdrowie. Dietetyk tworzy odpowiednią indywidualną dietę dla konkretnego pacjenta, kontroluje efekty i konsekwentnie wspiera, aż do osiągnięcia założonego przez Ciebie celu.

Konsultacje dietetyczne

Wywiad zdrowotny i żywieniowy, analiza składu ciała oraz indywidualne zalecenia dotyczące sposobu żywienia.

Analiza składu ciała

Analiza składu ciała metodą bioimpedancji elektrycznej, pomiar zawartości tkanki tłuszczowej oraz jej rozmieszczenia w organizmie na profesjonalnym analizatorze wraz z omówieniem wyników.

Indywidualny plan żywieniowy

Uwzględnia: stan zdrowia, styl życia, charakter pracy, aktywność fizyczną, preferencje smakowe i umiejętności kulinarne. Jadłospisy są skomponowane z produktów o łatwej dostępności i przystępnej cenie.

Warsztaty edukacyjno-kulinarne dla dzieci

Wykłady dietetyczne lub warsztaty kulinarne dla dorosłych

Anna Krawczyk-Grudzińska

mgr inż.
Dietetyk

Z pasją i zaangażowaniem pomagam zmieniać nawyki żywieniowe i uczę zdrowego odżywiania. Jestem dyplomowanym dietetykiem – ukończyłam studia dzienne Żywienie Człowieka i Ocena Żywności w SGGW w Warszawie.

Stale pogłębiam i aktualizuję swoją wiedzę na kursach i konferencjach naukowych. Co więcej, kieruję się zasadą, że ważny jest nie tylko dobrze zbilansowana dieta, ale odpowiednia motywacja, dlatego poszerzam swoje kompetencje z zakresu psychodietetyki.

Równocześnie sama prowadzę szkolenia i warsztaty edukacyjno-kulinarne.

Zajmuję się bilansowaniem diet w chorobach, w których odpowiedni jadłospis odgrywa kluczową rolę w procesie leczenia. Należę m.in. do grona Dietetyków Przyjaznym Chorym na Celiakię oraz Specjalistów Przyjaznym Insulinoopornym.

Moje prace dyplomowe dotyczyły stosowania diet alternatywnych, takich jak dieta wegeteriańska i wegańska, a także we współpracy z WegeCentrum zajmowałam się organizacją warsztatów i publikacją artykułów dotyczących diet wegetariańskich.

Aktywnie uczestniczę w promocji prawidłowego żywienia dzieci, dorosłych oraz kobiet w ciąży, prowadząc prelekcje w szkołach i przedszkolach z zakresu zdrowego żywienia, a także wykłady m. in. dot. rozszerzania diety niemowląt („Tydzień promocji Karmienia Piersią”) oraz specjalistyczne warsztaty kulinarne (np. dla diabetyków).