Trycholog

Leczenie
chorób skóry głowy

Leczenie indywidualnie dopasowywana do potrzeb i zdrowia pacjenta.

Trycholog to lekarz, który może świadczyć wsparcie, jeśli chodzi o problemy związane włosami i skórą głowy. Wszystkie wykonywane w naszej placówce zabiegi i kuracje poprzedzone są pełną, zaawansowaną procedurą diagnostyczną polegająca na przeprowadzeniu z pacjentem szczegółowego wywiadu, zleceniu niezbędnych badań medycznych oraz wykonaniu specjalistycznego badania skóry głowy. Takie podejście do leczenia sprawia, że każdy problem, z którym się spotykamy jest rozwiązywany indywidualnie i wszystkie wykonywane przez nas zabiegi i stosowane produkty kosmetyczne mogą być idealnie dopasowane do potrzeb pacjenta. Diagnozujemy i leczymy wszystkie typy łysienia, choroby alergiczne skóry, łuszczycę, choroby tkanki łącznej i nowotwory skóry.

BADANIE TRICHOSKOPOWE​

Trichoskopia to nieinwazyjne badanie trychologiczne pozwalające przede wszystkim na ocenę stanu skóry głowy, ale także na ocenę włosów. Polega na badaniu powierzchni skóry głowy za pomocą dermatoskopu – na dużym powiększeniu. Na podstawie wyników Trichoskopii można zdiagnozować przyczyny wypadania włosów i dobrać odpowiednie leczenie. Trichoskopia stanowi specjalistyczna metodę oceny kondycji włosów, a przede wszystkim metodę diagnozowania przyczyn wypadania włosów i łysienia, w tym chorób skóry głowy.

O.B.

Zabieg polegający na wstrzykiwaniu osocza uzyskanego z krwi pacjenta. Zabieg ten hamuje nadmierne wypadanie włosów i stymuluje porost nowych włosów. Odwirowana krew jest źródłem płytek krwi i czynników wzrostu, które stymulują mieszki włosowe do pracy. Czynniki wzrostu stymulują także procesy naprawcze i proces tworzenia nowych naczyń krwionośnych. Po kuracji osoczem bogatopłytkowym skóra jest lepiej ukrwiona i nawilżona. Zabieg jest bezpieczny dla osób z alergiami na składniki występujące w preparatach do mezoterapii, ponieważ osocze jest tylko i wyłącznie pobierane z krwi pacjenta.

TERAPIA PEPTYDOWA DR CYJ HAIR FILLER​

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą zatrzymać wypadanie włosów, przyspieszyć ich odrost, pogrubić i zagęścić włosy. Unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy a także odżywia mieszki włosowe. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to także opatentowana technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych. Zabieg wskazany jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.