Medycyna Estetyczna

Medycyna Estetyczna

Twoje piękno
w naszych rękach

Medycyna estetyczna zajmuje się przede wszystkim profilaktyką starzenia się skóry oraz zabiegami mającymi spowolnić ten proces, poprawą jakości naszego życia. Poprzez drobne, nieinwazyjne zabiegi ma odmłodzić naszą skórę, poprawić jej kondycję lub zniwelować defekty estetyczne. Defekty estetyczne negatywnie wpływają na naszą samoocenę – blizny, zapadnięte policzki, rozstępy.

Toksyna botulinowa

To najbezpieczniejsza z dostępnych metoda na pozbycie się zmarszczek, bo korzystająca z substancji, jaka występuje w Twoim organizmie –usieciowanego kwasu hialuronowego, który odpowiada za wiązanie wody. Jest więc niezbędny by skóra była nawilżona, elastyczna i wyglądała młodo. Zabieg polega na wypełnieniu zmarszczek preparatem zawierającym usieciowany kwas hialuronowy, który jednocześnie poprawia jakość i gęstość tkanki. Efekt jest natychmiastowy – Twoja skóra stanie się gładka, jędrna i odmłodzona, bez ryzyka reakcji alergicznych. Pozytywna zmiana utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy. Używamy tylko sprawdzonych i oryginalnych preparatów Restylane oraz Emervel.

Laser frakcyjny

Laser frakcyjny More-Xel o mocy generatora RF 75W. Mikrowiązka laserowa o niespotykanej grubości 70 mikrometrów, penetrując skórę, w kontrolowany sposób uszkadza wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. W wyniku naturalnego procesu gojenia, uszkodzone komórki zastępowane są nową, zdrową tkanką. Efektem zabiegu jest gładsza, zdrowsza skóra. Znikają drobne zmarszczki, rozszerzone pory. Rozstępy zostają wygładzone i rozjaśnione, a blizny mniej widoczne. Zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego CO2 są jednymi z najskuteczniejszych wśród zabiegów anty aging oraz niwelujących blizny, rozstępy i przebarwienia. Najlepsze efekty terapeutyczne przynosi seria od 3-5 zabiegów w odstępie 4 tygodni.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest to technika zabiegu polegająca na wielokrotnych wstrzyknięciach niewielkich dawek substancji aktywnych w głąb skóry za pomocą strzykawki z bardzo cienką igłą. Technika ta umożliwia ominąć barierę naskórkową przez, którą nie przenika większość kosmetyków. Już samo nakłuwanie wpływa korzystnie pobudzając rewitalizację skóry a bogaty skład koktajli powoduje, że zabieg daje w krótkim czasie rewelacyjne efekty rewitalizacji, poprawy wyglądu skóry i jej odmłodzenia dzięki likwidacji drobnych zmarszczek i głębokiemu nawilżeniu.

Nici Aptos

Aptos to rewolucyjna metoda liftingu twarzy i ciała za pomocą bioabsorbowalnych nici caprolac. Nici Aptos wchłaniają się w ciągu 360 dni. Jednym ze składników nici jest kwas polimlekowy (L-lactic), który dodatkowo wywołuje efekt odmładzający, aktywując naturalną rewitalizację skóry i spowalniając procesy starzenia. Poprawa jest widoczna bezpośrednio po zabiegu. Optymalny efekt jest w pełni widoczny po 2-3 tygodniach. Okres gojenia trwa 1-2 tygodnie, ale już po kilku dniach pacjent może wrócić do codziennego rytmu życia. Rezultat utrzymuje się około 2-3 lat, w zależności od indywidualnych predyspozycji pacjenta.

Radiesse

Nowoczesny i bezpieczny zabieg o dwutorowym działaniu. Radiesse składa się w 70% z żelu i 30% z mikrogranulek hydroksyapatytu wapnia. Żel natychmiast wypełnia i wygładza zmarszczki i dlatego zaraz po zabiegu możesz cieszyć się młodszych wyglądem. Natomiast cząsteczki wapnia i fosforu powodują wzrost naturalnych włókien kolagenowych, dzięki którym Twoja skóra zostanie naturalnie odmłodzona. Zabieg polegający na zastrzykach z preparatu jest bezpieczny, bo Radiesse jest w 100% biokompatybilny (wchłania się w naturalny sposób), a pozytywny efekt utrzymuje się nawet 18 miesięcy.

Teosyal

Oto zabieg nowej generacji, który łączy technikę mezoterapii i wypełniania. Wszystko po to, by odbudować Twoją skórę i wzmocnić jej zdolność do odbijania światła. Zawarta w Teosyal Redensity formuła kwasu hialuronowego oraz innych wyselekcjonowanych składników wspomaga proces odnowienia włókien kolagenowych i elastynowych. W efekcie Twoja skóra odzyska gęstość, stanie się gładsza i bardziej świetlista. Dla najlepszego efektu zalecamy 3 sesje co trzy tygodnie, jednak pierwsze pozytywne zmiany zobaczysz już po pierwszym zabiegu.

IWONA KARASZEWSKA

Lekarz medycyny estetycznej

Specjalista chirurgii dziecięcej Doświadczenie zawodowe Od 02. 2009 Szpital Uniwersytecki nr 2 w Bydgoszczy

Od 01. 2005 do 01. 2008 Klinika Chirurgii Dziecięcej w Bydgoszczy

1993- 2005 Oddział Chirurgii Dziecięcej w Bydgoszczy

1996 – teraz Wykonuję zabiegi z zakresu Med. estetycznej Wykształcenie

2006 – uzyskanie tytułu specjalisty chirurgii dziecięcej

2000 – uzyskanie tytułu: chirurg dziecięcy

1993 – uzyskanie tytułu: lekarz medycyny – Akademia Medyczna w Bydgoszczy

Szczególne zainteresowania zawodowe: Medycyna estetyczna i przeciwstarzeniowa, chirurgia estetyczn

Cennik

Mezoterapia
Osocze bogatopłytkowe

Twarz – 550 zł
Szyja– 450 zł
Dekolt – 450 zł; trzy okolice 800 zł
Dłonie – 450 zł
Skóra głowy – 500 zł

Skóra głowy – Dr Cyj – 700 zł
Hair plus – 550 zł
Mezoterapia Hydro deluxe – 800 zł
Bioergen – 550 zł
Mezoterapia skory okolicy oczu -Light eyes – 500 zł